| rossonero593 a întrebat:

Vrea sa imi cumpar un nou telefon mobil! happy Unul mai performant, normal. Am un buget de vreo maxim 1300-1400 de lei, sa zicem happy
Dorec un telefon cu navigare usoara si de viteza pe internet. Totodata doresc si o autonomie a bateriei cat de cat buna happy
Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

LA banii aia recomand cam asa: Htc evo 3d, dual-core de 1.2 ghz, 1 gb ram, adreno 220 gpu. Sau LG optimus 2x sau 3d, cu 1 ghz tegra 2 dual-core, 512 mb ram. Sau xperia sola, cu 1 ghz dualcore, 512 mb ram, d ar o camera mai slaba, de 5 mp.

3 răspunsuri:
| xDヅ a răspuns:

Eu am Lg Optimus Sol si merge foarte bine. pe Youtube nu se intrerupe deloc si se incarca rapid paginile de netwinking

| rossonero593 explică:

Va multumesc tuturor pentru sugestii. La sfatul cuiva am ales Samsung Galaxy S One (1240 de lei / emag.ro). sper sa fi facut alegerea buna. happy

| Really97 a răspuns:

Ce zici de un LG OPTIMUS ONE....rezista bateria, merge netu super si navighezi usor pe el dar... sa nu dai cu unghiile ca l-ai facut praf big grin