| wienpenn a întrebat:

Vreau cel mai bun PC la 3200 lei
Dau funda la cel mai bun build!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Fu.ck off!

| wienpenn explică (pentru CPAElites):

De ce?

| CPAElites a răspuns (pentru wienpenn):

Esti troll.

| lauren93 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie acest PC.
Vrei game? vrei programare? vrei editare foto-video? sau doar pentru ocupatiile zilnice?

| wienpenn explică (pentru CPAElites):

Ba nu, mi se tot schimba bugetul

| wienpenn explică (pentru lauren93):

Gaming

| CPAElites a răspuns (pentru wienpenn):

Da,sigur laughing
Esti trollu de alexboss?

| Mihai1810 a răspuns (pentru SomkidApple):

Cartofi prajiti faci cu pc-ul ala.

| sltlp a răspuns:

Cel la care ai dat funda e cam prost gandit. Placa de baza chipset B si cpu deblocat K. Si doar 1050ti la banii astia...
Uite cum as fi facut eu la 3200 ron( http://bit.ly/2mpvP5N )
-cpu i5 ultima generatie kaby lake, blocat, deoarece nu are sens sa dai banii aiurea pe un cpu K daca nu folosesti asa ceva. Efectiv ai zero avantaje, dezavantaje: arunci 200+ ron degeaba.
Plus ca la ce am pus eu ai o serie de codec-uri harware foarte importante si de ajutor pe viitor.
2. Sursa cu 5 ani garantie
3. GPU GTX 1060
4. HDD 1tb
5. Placa de baza cu chipset b250m, slot m2 pentru un viitor ssd m2 daca vrei sa fie super rapid.
6. 8gb ram cu 8 ani garantie.
7. O carcasa ok
8. Asamblare inclusa.