| Cristi9025 a întrebat:

Vreau doar raspunsul da sau nu. Ar merge un calculator cu 1gtx 980 si 2 980 ti? Sar intelege inte ele cu sli placile (980 e Asus rog poseidon 4gb si 980 Ti e MSI 6gb )? Daca e cu bataie de cap nu imi pasa numai da sau nu spuneti-mi atat da, ar merge sau nu, nu ar merge.

Răspuns Câştigător
| enemircea39 a răspuns:

Nu merge deoarece sunt diferite.

| Cristi9025 explică (pentru enemircea39):

Ok dar spui ca daca as lua 3 980 Ti sau 3 980 ar merge nu?

| enemircea39 a răspuns (pentru Cristi9025):

Normal ca ar merge. happy

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Crossfire e mai maleabil decat sli, dc nu mergi cu amd?

| Cristi9025 explică:

De ce nu merg pe amd? Pentru ca amd-ul e mai naspa cine bate dintre GTX 980ti si radeon r 9 fury x? GTX 980Ti. Cine bate dintre r9 390x si GTX 980? GTX 980.