| Florin149 a întrebat:

Vreau mai in detaliat,
Dual core 2. 4ghz/4gb ddr/hdd 250gb/dvdrw

Răspuns Câştigător
| Stefan123x a răspuns:

250gb cel mai probabil este hardul ( HDD, spatiul de stocare)
DVDRW acel dispozitiv care citeste dvd-uri. (Acel loc in care bagi cd/dvd-urile)

2 răspunsuri:
| Stefan123x a răspuns:

Reformuleaza, ce crei mai detaiat?
Dual core sunt o categorie imensa de procesoare, memoria ram nu e specificata ce ddr este, insa daca e cel putin ddr 3 e ok
Te rog sa imi spui modelul si seria procesorului si pentru ce iti trebuie sistemul pentru a te putea ajuta.

| Florin149 explică (pentru Stefan123x):

Restul stiu dar 250gb/dvdrw ce inseamna?

| Stefan123x a răspuns (pentru Florin149):

250gb cel mai probabil este hardul ( HDD, spatiul de stocare)
DVDRW acel dispozitiv care citeste dvd-uri. (Acel loc in care bagi cd/dvd-urile)