| anonimspecial a întrebat:

Vreau niste pareri despre Samsung Galaxy S5. Nu vreau site-uri cu comparatii si nu mai stiu ce. Vreau sa aud pareri de la cei care l.au avut. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Nu am avut telefonul personal.Dar am avut ocazia sa il folosesc vreo 3 zile.Am ramas placut surprins de acest telefon.Se misca extrem de bine in jocuri cat si in aplicatii.Bateria tine 1 zi folosit intens.Camera e absolut geniala. Face niste poze frumoase.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sh_Atat_Socol_1999 a răspuns:

E un telefon bun ia-l ca are ce ii trebuie parerea mea