| Daniel9988 a întrebat:

Vreau o folie pentru. s7 edge pana in 75 lei.De sticla nu vreau...Am mai avut si mi.a afectat sensibilitatea touchului.Ce sa aleg intre Smart Protection si Alien Surface? Astept pameni documentati... eventual care au testat una dintre astea 2 pe un edge

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......91TJ3BBM/, din aceasta am eu pe s7 edge.

| Daniel9988 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge pagina

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniel9988):

Intra pe pagina, si sterge virgula de la sfarsit, iar apoi apasa enter. Se editeaza mai greu raspunsul.

| Daniel9988 explică (pentru anonim_4396):

Ok.ms.

| Daniel9988 explică (pentru anonim_4396):

De cat timp o ai? Ai montat.o tu? E greu de montat? Sta bine pe margini?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu, nu am montat-o eu, ca a dat gres una, nu am avut toate ustensilele la mine laughing, am dus-o la un service, i-am dat unui baiat de acolo 10-15 lei nici nu mai stiu... irelevant oricum.
Sta super ok pe telefon, o am de cand mi-am luat telefonul prin martie cam asa. Iar probleme sincer pana acum, nu am observat la folie/telefon/sensibilitate ecran, acum nah, poate sunt eu obisnuit cu altfel de sensibilitate decat tine, dupa sa nu imi spui ca tie nu iti merge, eu iti spun la mine.

| Daniel9988 explică (pentru anonim_4396):

Ms.