| Alyn4U a întrebat:

VREAU RASPUNS NEAPARAT! Cine ma poate ajuta? Am Iphone 4S si nu suport un lucru cand cineva imi da un mesaj, mesajul apare pe ecran si il poate citi toata lumea fara sa fie nevoie sa-l deblocheze! cum fac sa nu mai apara? fundita! va rog help

Răspuns Câştigător
| Skett a răspuns:

Dezactivezi notificarile: Setup ( configurari) - Notifications ( Notificari) Mesages ( mesaje) si dezelectezi view on lockscreen Ultima de jos

| Alyn4U explică (pentru Skett):

Iti multumesc mult ai fundita!:X

| Skett a răspuns (pentru Alyn4U):

Thx

3 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai eu nu stiu ec am facut dar nu imi apare si am tot iPhine4S. As vrea sa imi apara dar na..Citeste carte cu instructiuni de la el.

FUnda?