| Florescu_Neculai_1967 a întrebat:

Vreau răspuns rapid. Nu știu le ce am apăsat, dar acum îmi zice, la TV Philips, canal neinstalat, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| myhaelamar86 a răspuns:

Te duci pe strada, furi un capac de canal si il legi cu o sarma de antena de la tv. Si gata, canal instalat...o sa prinzi si bulgarii.

| flixbuster a răspuns:

Maxima asta cu "vreau raspuns rapid". Poate merge la suportul Philips sa le cereti raspuns rapid ca lor le-ati dat banii pe televizor. Altfel, cititi manualul televizorului.

| vladas2005 a răspuns:

Pai daca la toate canalele iti spune asa intra in setari si scaneaza din nou toate programele. Asa o sa apara toate programele disponibile.