| DariusItp a întrebat:

Vreau recomandare pentru o multifunctionala color cu fax.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu merita sa investesti intr-un fax color, fiindca fax-ul are rezolutie foarte mica.
Mai bine iti cumperi o imprimanta combinata cu scaner, cu care faci scanare la rezolutie mult mai buna, salvezi in format jpg sau pdf si expediezi fisierul-copie intr-un atasament la e-mail, sau orice aplicatie de comunicare.

| IonutLucian77 a răspuns:

Daca vrei A3 pentru volum mare asta e solutia :) Multifunctionala Epson A3+ Epson WorkForce Pro WFC869RD3TWFC, MFP 4-în-1, ADF, color, imprimare, copiere, scanare, fax, C11CF34401BP

https://www.stasonline.ro/......1CF34401BP