| WWEady a întrebat:

Vreau sa achizitionez o placa VIDEO NVIDIA GTX 660 si am vazut ca placa nu are PORT VGA, decat hdmi. Pot sa cumpar un cablu HDMI si sa Conectez TV meu care are HDMI cu placa aceasta adica la fel ca la PS3?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, potisa cumperi un cablu hdmi si sa conectezi fix ca la ps3.
Placa are insa dvi. Si daca stiu eu bine in pachet ai si un adaptor dvi-vga in caz ca il mai folosesti...

1 răspuns:
| CoL00SaL a răspuns:

Da asa este... oricum este mai bine prin HDMI decat prin VGA...