| Raluca2020 a întrebat:

Vreau să adaug o persoană cu care sunt prietenă într-un grup privat de Facebook, însă nu reușesc. Când îi dau "invite" nici nu apare în listă să o selectez. Ar putea avea ea vreo setare prin care să nu poată fi adăugată? Menționez ca persoana îsi dorește sa facă parte din grup. Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Se poate si sa aiba astfel de setare sau se poate ca pur si simplu sa fie o eroare de la Facebook, eu am patit

Răspuns utilizator avertizat
| BlogdeInstalatii a răspuns:

Roaga prietena sa caute grupul pe Facebook, si sa ceara ea inscrierea.

| Raluca2020 explică (pentru BlogdeInstalatii):

Nu poate găsi grupul, e privat.