| Andrei_Prefac_1995 a întrebat:

Vreau sa am internet pe ps3.Am o conexiune pppoe si cand bag username si parola imi spune ca nu sunt corecte.

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Ai aici pasii pentru a crea o conexiune PPPOE pe PS3: http://helpdesk.nex-tech.com/article.php?id=159

| Andrei_Prefac_1995 explică (pentru Kattan):

Eu stiu pasii si i-am urmat, doar ca atunci cand bag username si parola imi spune ca nu sunt bune.

| Kattan a răspuns (pentru Andrei_Prefac_1995):

Pai inseamna ca nu sunt bune. Verifica contractul.

| xgh3n123 a răspuns:

Totusi si eu am ps3 fat laughing big grin dar la ce este folositor netul pe el ca nu inteleg... eu am joc cateva jocuri si atata... ps: mere sa ma uit la filme facute de mine cu nero?laughing THX!:d