| Dragoselgwns a întrebat:

Vreau sa ascult muzica in windows media player in boxe si in casti sa ma joc CE trebuie sa fac unde sa umblu in placa de sunet. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

WOW! Exista lume care foloseste Win Media Player...am ramas uimit. Dar da, iti trebuie 2 iesiri, nu stiu la ce te ajuta, dar ma rog happy

| DizzYuzzY a răspuns:

Mai intai cumpara pentru placa de sunet o intrare cu 2 iesiri. adica sa conectezi la pc`ul tau un "accesoriu" un conectezi boxele sau castile acolo se baga si ai 2 iesiri in care poti baga castile si boxele sau ce mai vrei tuhappy.

Baftawinking