| alex5259 a întrebat:

Vreau sa ascult muzica pe tableta in timp ce ma aflu pe alt browser, dar de fiecare data cand intru pe youtube sa ascult o muzica si intru pe alt browser, nu e mai aude, videoclipul isi pune pauza sad. Ceva sugestii?
P.S. Raspunsului care imi ofera o solutie functionala ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Nai cei face. asa e youtubu. El e facut ca atunci cand ai iesit.din el sa se opreasca. Ca sa asculti muzica in timp ce te joci sau faci altceva, foloseste un mediaplayer cv. ala no sa se opreasca. Iti recomand PlayerPro e fain.(il gasesti pe net)... funda?

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

Tin minte ca era o aplicatie pentru youtube care sa nu se opreasca cand iesi din ea.