| MuCelMic a întrebat:

Vreau sa bag 2700 mp3 in winamp! si nu merge ca-s multe. nu are nicio setare cas ca sa primeasca mai multe? funda!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Winamp e MORT de citiva ani buni. MORT. KAPUT. HASTA LA VISTA, bebicule! Ia d-aici sa nu zici ca sunt rau - http://www.aimp.ru/? do=download

6 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

Instaleaza o alta versiune de winamp.

| wannabe a răspuns:

Salut, prietene!
Nu multi mai folosesc Winamp in 2017, de aceea eu iti recomand sa treci si tu la AIMP3, dar am un tutorial bun pentru tine pe care-l poti incerca sa-l pui in aplicare aici: http://rajendrahackingarticles.blogspot.ro/......music.html
Ma indoiesc ca vei primi un raspuns mai bun decat al meu, insa iti doresc mult succes si imi doresc ca sa reusesti

| bystefu a răspuns:

Încearcă o altă versiune sau un alt player.Va trebui licențiat pentru a adauga mai multe.

| MuCelMic explică (pentru GabiDumitrescu):

Bravo ma baiete! laughing merge! a primit toata muzica,! nu e rau...

| MuCelMic explică (pentru GabiDumitrescu):

Am o probleam cu aimp-ul. am facut un playlist. de fiecare data il deschis imi ruleaza aceleasi melodii in aceeasi ordine, chiar daca dau randomize revine la aceleasi melodii si sunt aproape 3.000!) ascult 1-2-3 ore aceleasi in fiecare zi, ca nu e in stare sa aleaga altele NU STIU CE sa-i mai fac! ce setari trebuiesc facute?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MuCelMic):

Sincer, nu m-a interesat absolut niciodata problema asta, asa ca chiar nu te pot ajuta. Fa si tu mai multe playlisturi, de exemplu. Sau cand incepi sa asculti, da tu o piesa oarecare care nu e la inceput.