| Miyukii a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe eMag. Daca ati comandat si voi si stiti, in caz ca sunt probleme sau nu-mi place produsul cum se poate returna? In caz de orice.Multumesc.
P.S.este o tableta grafica si as mai vrea mai tarziu un laptop dar sa ma asigur ca eMag e firma serioasa, desi de la ei am mai comandat si un joc pentru PS3, Sports Champions.

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

De cate ori am comandat au fost foarte promti cu livrarea, mie mi se par destul de seriosi. maine trebuia sa imi ajunga niste piese care le-am comandat de la ei.
si in legatura cu returnarea.cred ca asta este ceea ce cauti:D:
http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=005&id=63&lang=

bafta!

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Am comandat si am prieteni care au comandat de la ei.Sunt OK.

| pepe a răspuns:

Eu am cumparat de la ei si nu am avut probleme cu niciun produs.
Se poate returna in termen de 30 zile in ambalajul original si cu toate accesoriile.

| andrei_4094 a răspuns:

Scrie pe site.