| ShizAnime a întrebat:

Vreau sa comand de pe Amazon, amazon.es, mai exact, si nu stiu cum vine cu transportul. Vine prin curier? Prin posta sau cum?
Si este sigur sa platesc cu cardul? (Nu am mai folosit cardul si sunt cam sceptica)
Daca aveti si alte sfaturi, ar fi bine venite.
Fundita. ^^

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vine la posta
este sigur sa platesti cu cardul, plata cu cardul a devenit ceva banal, implementat de sute de mii de site uri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amazon e cel mai mare site de cumparaturi online, deci este sigur.
Ai grija cu transportul, poate fi gratis, poate fi prea scump, depinde de mai multe, nu prea ma pricep. Asteapta ca vin alti mai priceputi si raspund.

| ShizAnime explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns. Da, cred ca transportul este gratis daca trece de o anumita suma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShizAnime):

`Nu neaparat....depinde si de pret/greutate.