| CouNteR a întrebat:

Vreau sa cumpar de la cineva o placa video nVidia GeForce 5200. E buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

E cam varza nu stiu ce sa zic dar mai mult de 30 de lei nu face e pe 64 biti, si are dx 9 macar dx 9c sa si avut.o sati mearga sanandreas pe ea si s-ar putea sa ti se miste cam prost poate cu detalile minim o sa ti se miste perfect.ti-am zis nu ii da mai mult de 30 de lei ca la 50 iti iei de 256 pe 128 biti dx9c si iti merg mult mai multe jocuri si sanandreas iti merge cu toate in blana

funda plssssssbig grin

1 răspuns:
| CouNteR explică:

Ce fel de placa video as putea sa iau sa fie ieftina si buna?