| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar de la un coleg un telefon LG Ku990i cu 220lei (casti, acumulator) numai ca are ceva acolo la telefon la mufa unde se baga acumulatorul si are o pozitie mai ciudata ...in rest e in stare perfecta. merita sa-l iau? F U N D A

Răspuns Câştigător
| LaTulipeNoire a răspuns:

Daca telefonul functioneaza perfect si nu are defecte ascunse eu zic ca se merita! Totusi spune-i ca ii oferi 200 ron pentru faptul ca mufa de incarcare e stramba.Ar trebui sa nu fie o teapa deoarece e colegul tau si... Sper ca ti-am fost de folos