| mihainet32 a întrebat:

Vreau sa cumpar si eu un televizor Samsung sau LG cu diagonala de 81cm pana in 12 milioane si sa aiba instalata aplicatia HBOGO

Eu nu prea ma pricep la televizoare, var imagini cu smart TV-uri care au aplicatia NetFlix instalata dar nu HBOGO. Probabil ca poate sa-mi raspunda cineva care lucreaza intr-un magazin de specialitate dar am zis sa intreb si aici.

Stie cineva un model care are aplicatia HBO GO instlata deja? Stiu ca nu toate modelele sunt compatibile si de aceea intreb, sa nu cumpar ceva gresit.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

O instalezi tu ca nu e greu