| DjAbstraktw a întrebat:

Vreau sa cumpar un microfon intre 0-250lei.
Pentru cine e experimentat am o intrebare daca aceste microfoane sunt bune pentru Streaming

TRACER SCREAMER

Somic Senicc SM-098

Microfon Trust Mico

Si care merita mai mult sa-l achizitonez sau sa imi recomandati un microfon foarte bun pentru streaming in pretu acesta.
La recomandari microfonul trebuie sa aiba intrarea directa in Pc fara sa aiba nevoie de interfata audio.

Răspuns Câştigător
| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salut!
Din modelele pe care le-ai enumerat, personal ti-as recomanda primul model si anume 'Tracer Screamer'. Am avut ocazia sa-l utilizez si sa observ ca are o compatibilitate impecabila cu streaming-ul.

Mult succes!

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Am cautat pe net diferite unboxing-uri + teste si cel mai bun mi se pare Tracer Screamer.

https://www.youtube.com/watch?v=eBweWytId8I

| alexboss2020 a răspuns:

Daca ai buget de 250 lei de ce nu alegi microfoane mai ok?

| DjAbstraktw explică (pentru alexboss2020):

Am zis ca daca aveti un model mai bun care sa intre in pretu ila sa imi ziceti alea sunt cateva modele fiabile care le-am gasit.

| alexboss2020 a răspuns (pentru DjAbstraktw):

Mai bun decat ce ai ales nu cred ca sunt in pretul acela!