| c0pil1n a întrebat:

Vreau sa cumpar un ssd nou.
Momentan detin doar un ssd de 240gb pe care am si windowsul si jocurile.
Stie careva un tutorial bun pe internet care explica de la a la z. Ma refer de la montarea in pc pana la separarea windows-ului si a jocurilor?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

E cumva vreo metafora pe aici? Vreun limbaj codificat pentru ceva ce are legătură cu dragostea sau sexul? laughing

Ce vrei sa faci de fapt? Să lași windows-ul pe ssd-ul de 240 și să-ți pui jocurile pe un ssd mai mare? Eu așa aș face in locul tau. In cazul asta nu e mare lucru. Pui ssd-ul in PC, (cumpără și un cablu sata, și asigură-te că ai o alimentare libera), dezinstalezi jocurile de pe c și le instalezi pe noul ssd. Ssd-ul pe care îl ai acum e partiționat?

| c0pil1n explică (pentru VoidEternal):

Nu nu e. Asa vreau sa fac exact cum ai spus tu