| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa decodez si eu un telefon Sagem my 401X [352911010973040], este al tatalui meu si si-a pierdut cartela de orange(era pe abonament) si mai are o cartela (pe abonament) la vodafone, si inca una la cosmote. si ar dori sa fie decodat. daca puteti sa ma ajutati cu decodare ( sa imi dati codul ) daca nu trebuie sa ma duc la sediu orange sa il decodez?

2 răspunsuri:
| madalykuka a răspuns:

Nu se poate trebuie sa ai nu stiu ce fel de cabluri si vaiiiii,,,
oricum cam 30 de lei e sa til decodezi la un magazin de asta care repara telefoane:*dar ca sa fi mai sigura te poti duce sa intrebiwinking

identitate
| identitate a răspuns:

Mergi la un service de telefoane(reparatii telefoane). E plin si decodarea costa putin.Am decodat unul dar nu mai stiu cat am platit 10-20 ron maxim.