| Marius1789 a întrebat:

Vreau să descarc nişte poze pentru laptopul meu şi nu ştiu la ce rezoluție. Laptopul e de 15.6' şi este full hd.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii in ce rezolutie este aacum ecranul.dai click dreapta pe ecran si la screen rezolution iti va afisa ce rezolutie ai. Apoi mergi frumos pe google si scrii download poze (si in continuare scrii reolutia ecranului).

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei sa descarci, totusi? Poze sau film hd?

| Marius1789 explică (pentru darrio2007):

Am vrut să scriu "full hd". Poze vreau dar să ocupe tot ecranul, fără spații negre.

| K0sti a răspuns (pentru Marius1789):

Ocupa ecranul si daca e 100x100! Daca stii sa faci setarile la wallpaper...
Greu cu tehnica asta!

| MathOcatvia a răspuns:

Iti recomand niste poze cu rezolutia 1250x1300 sau mai mari! Asta este rezolutia pe care o folosesc. Doar cauta pe Google: hd wallpapers
Si o sa iti dea mai multe rezultate. Il alegi pe care iti place! Sper ca am ajutat happy