| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dezarhivez ceva. Selectez folderul unde sa imi dezarhiveze dar imi dezarhiveaza doar doua elemente. Unul nu mi-l dezarhiveaza, imi da eroare : "Nu pot modifica atributele". Ce-ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător

Buna! Te sfatuiesc sa descarci din nou arhiva si sa reincerci dezarhivarea. Daca nu functioneaza inseamna ca arhiva este defecta. Daca totusi vrei sa o dezarhivezi incearca cu un alt program cum ar fi WinZip, 7-Zip sau PeaZip. Mult succes! happy

| AC4S4 a răspuns (pentru AppleFanBoy):

Redescarcarea nu schimba nimic. O sa incerc cu alte programe.
PS: Nu arhiva e defecta, altora le merge dezarhivarea.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru AC4S4):

Poate nu dezarhivezi tu cum trebuie. Nu stiu. Uita-te mai atent la comentarii
sau da-mi link de la arhiva aia.

| AC4S4 a răspuns (pentru AppleFanBoy):

Am incercat cu toate 3. Dezarhivarea a functionat cu PeaZip, mersi de raspuns. Ai funda!

7 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Sa descarci iar acel fisier.

| AC4S4 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Am incercat, aceeasi eroare.

| BodoBog a răspuns:

Dacă ai WinRar, reinstalează-l, dacă nu ai instalează-l și dacă nu merge nici așa descarcă alt program...cum ar fi winzipp http://www.winzip.com/win/en/index.htm e la fel de ușor ca și winrar-ul.Noroc!

| AC4S4 a răspuns (pentru BodoBog):

Exact aceeasi eroare...