| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa downloadez Snapchat pentru smartphone Samsung Young Pro Duos GT-B5512, Android version 2.3.6!
M-ar interesa un link pentru download!

6 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Nu cred ca vei gasi si oricum daca gasesti nu cred ca va rula din cauza androidului foarte mic.

| Leeb17 a răspuns (pentru EkToR):

Salut! happy Merci!

Am vazut ca este o aplicatie prin care androidul Samsung GT-B5512 poate fi extins insa nu stiu daca poate merge pe smartphone sau daca poate fi extins intr-atat cat sa accepte Snapchat.

| roberta7087 a răspuns:

Incerca pe magazin play

| Leeb17 a răspuns (pentru roberta7087):

Ma intereseaza aplicatia Snapchat!
Pe magazin play sunt instrumente muzicale... Multumesc oricum! happy

| roberta7087 a răspuns:

Aplicatia o vei gasi pe magazin play! De acolo am descarcat-o!

| Leeb17 a răspuns (pentru roberta7087):

Pe Google Play am incercat insa e nevoie de un Android mai mare si/sau un telefon nou rolling eyes! Ma intereseaza care sunt telefoanele pe care merge Snapchat!
Multumesc!