| Iuli122122 a întrebat:

Vreau sa fac o farsa cuiva...sa il sun si sa ii pun o voce robotizata (inregistrata mp3) in loc de vocea mea..si sa ii spun multe chestii laughing) problema e cum sa pun vocea aia robotizata?

Inainte sa veniti cu hate „de ce ai face asta?" e ca o razbunare pentru o galeata de apa rece laughing) e doar o glumahee hee

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu te trezesti cu Politai la usa, ca trimiti amenintari de la numarul tau. Ca persoana in cauza poate cere sa ii fie supravegheat telefonul si sa se investigheze orice numar care suna la el/ea.
Glumele astea de prost gust, se termina intotdeauna cu amenzi, interdictii sau dupa gratii, fiindca amenintarile sunt luate intotdauna in serios.

| Iuli122122 explică (pentru Violleta2022):

Bhai femeie e doar o gluma de 5 minute nu ii zic ca eu murit copilu sau ca are restante la banca...ce ai? esti sanatoasa?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iuli122122):

Intrebarea asta ar trebui sa ti-o pui tie, inainte sa te gandesti sa-i faci o gluma cuiva, care s-ar putea sa se transforme in ceva grav. Asadar, nu se stie cine este ala nesanatos la cap... ca doar nu eu vreau sa ma razbun, punand la punct un plan cu amenintari, ci tu.

| Iuli122122 explică (pentru Violleta2022):

Doamne... Chiar nu te duce mintea aia încuiată deloc ma jur E vorba de prietenie îmi cunosc omul de lângă mine...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iuli122122):

Minte incuiata la mine, fiindca ti-am spus ce poti patii daca faci o asemenea gluma?
Baitel, deschide ochii si urechile, inainte sa ajungi dupa gratii, din cauza glumelor idioate si periculoase, pe care le pregatesti.

| AdelinaC a răspuns:

Exista aplicatii pe telefon care schimba vocea. Te inregistrezi vorbind, apoi derulezi sa auzi daca esti multumit cum a iesit si dupa ce il suni pur si simplu derulezi inregistrarea din aplicatie

| Iuli122122 explică (pentru AdelinaC):

Dah dar gen...respectivul la telefon nu o sa auda ce aud si eu... e ceva la telefoane care te fac sa nu auzi ce aude si el doar daca vine dintr-o alta sursa

| AdelinaC a răspuns:

Vezi ce faci cu nr de telefon ca daca apare al tau se prinde ca vine din partea ta