| Spoorky a întrebat:

Vreau sa fac scimb pe schimb dau un nokia 6230 dar ce telefon merita sa iau in schimb?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Acuma depinde cum arata si al tau daca e i sau simplu si depinde si ce ocazie ti se iveste acum degeaba iti zic eu 10 modele de telefoane aici ca poate nu ti se iveste nici unu totusi iti zic cateva modele 6630, 6680, 7610,5300,5200,Sony Ericsson w810, sagem my x6-2 e un tel super am avut eu de fapt le-am avut pe toatebig grin.sa ai grija sa nu iti iei teapa si sa fie carcasa originala si sa arate bine
funda pls cum ai promis