| MARGARETA199734 a întrebat:

Vreau sa fac un cont add sence pentru YouTube.
Am trimis cererea, dar nu o accepta.
"Nu am putut examina site-ul Dvs. In timpul examinării adresei mediapartners-google.com am constatat ca site ul nu este funcțional sau nu este disponibil. Daca ați trimis solicitarea prin intermediul unui partener de găzduire Adsense, cum ar fi YouTube sau Blogger, site ul găzduit nu a fost disponibil sau nu a fost gasit (eliminat) in momentul examinării.
Ce aș putea sa fac sa-l activez, va rog raspuns urgent.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah, e clar. Nu iti pierde timpul cu asa ceva, ca oricum nu o sa faci vreodata bani online.