| desisdana a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet de vreo 10 minute in care sa folosesc mai multe imagini video( deci nu poze) iar pentru fiecare video as vrea sa folosesc o alta melodie(deci filmuletul sa contina mai multe imagini video si melodii). daca stiti un program ceva sau sa imi explicati cum se face. dau funda.mersi mult

Răspuns Câştigător
| ursachy a răspuns:

Videopad video editor incearca programul asta

3 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Fraps sau DvD Maker

DvD Maker gasesti in START->AllPrograms

| Alexutzzakidaa a răspuns:

Programul Movie Maker trebuie sa fie prin programele de la calculatorul tau mai exact jos la start apoi All programs si gasesti acolo windows movie maker. Fundita?

| deejaycatalin a răspuns:

Sony vegas?