| akex a întrebat:

Vreau sa filmez niste videoclipuri cu trucuri cu carti ca si mismag822 sau castraveticufrisca si sa le pun pe youtube, dar nu stiu cum sa pozitionez camera.Mi-as dori sa le filmez singur, adica fara cameraman.Cum fac?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca faci trucurile pe o masuta ar trebui sa pui o alta in fata ei, de aceeasi inaltime sau un pic mai inalta, camera indreptat cu obiectivul spre mainile tale. daca e nevoie mai reglezi inaltimea cu o carte-doua sub camera de filmat, fa si tu probe inainte ca sa prinzi unghiul cel mai bun

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Cauta pe dli.ro

| akex explică:

N-am gasit nimic legat de asta pe dli.ro, iar cu masa am incercat dar nu pot sa pun camera pe ea fiindca se vede pe ce e pusa.