| cristiniqzapa a întrebat:

Vreau sa formatez un card de memorie micro SD da' am uitat parola. Cum pot face sa il formatez fara sa cumpar altul? Dau fundita. Help:-s

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Sau il bagi intr-un cititor de carduri si il formatezi la pc fara nici o parola smug

Distractie placuta

4 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Il bagi in telefon. Pe urma il pui la USB adica in calculator laughing. si acolo cand iti apare in MY Computer dai clic dreapta pe el si dai Format si de acolo stii si tu banuiesc. happy

| ionutzzzu a răspuns:

Il bagi si il scoti din telefon de multeori si apoi o sa iti scrie "Format?" si trebuie sa ii dai DA apoi cardul se formateaza chiar daca are parola big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bagi intr-un Nokia 5800 / N73 si il formateaza fara parola!

| Denis_Ioneanu_1980 a răspuns:

Pentru ce va trebuie parole, oameni buni!? Va complicati asa pentru ce, niste parole?