| Cksihja a întrebat:

Vreau să iau mai multe poze și să le redau ca un film, gen cum îmi crește părul. Știți vreo aplicație care poate face asta și să nu aibă limitări la poze, vreau ca fotografiile să apară una după alta ca cadrele unui film?

3 răspunsuri:
| ȚaraGalilor a răspuns:

Incearca VivaVideo

| aleee5262 a răspuns:

Vezi you cut, cap cut nu stiu exact daca au limita sau nu dar tu trebuie sa selectezi durata fiecarei poza adica cea mai mica (ca sa mearga pozele repede)

| NLS a răspuns:

Pe PC
1) cel mai bun e ProShow (versiunea Gold sau Producer)
(daca nu stii unde il gasesti, scrie-mi. Programul nu mai exista oficial pe net, proiectul a fost inchis)

2) PhotoStage (Trial gratuit, dar care nu expira si nu are Watermark, dar suporta doar imagini, daca vrei si video, trebuie cumparat)
Ofera suport pentru rezolutii mari, chiar si 4K.

https://www.nchsoftware.com/slideshow/index.html

Timpul de afisare a slide-urilor il stabilesti tu, si daca ai foarte multe imagini, il poti stabili mic, astfel va rezulta un clip "timelapse".
La fel timpul de tranzitie dintre slide-uri (daca doresti) trebuie sa fie foarte mic, sau inexistent.

Pentru Android :
1) Kinemaster
2) Adobe Premiere Rush