| Daniel123 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o camera foto (decenta) dupa multa documentatie am de ales intre Fujifilm finepix S3200 sau Nikon L120. Ce imi recomandati. Ca sa vedeti specificatiile puteti sa intrati aici pentru Fujifilm: http://www.emag.ro/......ck--pS3200 si aici pentru Nikon : http://www.emag.ro/......pVMA740E1. Acum stiu ca cei de la Nikon fac aparate bune, insa eu am auzit ca nici Fujifilm cu ale lor lentile Fujinon nu sunt de lepadat. Vreau acest sfat de la cineva ce se princpe intr-adevar sper ca mai mult ca mine si sa ma indrume sigur. Cel mai bun raspuns funda!

3 răspunsuri:
| Daniel123 explică:

Am sa mai astept pana mai apar raspunusuri peste o saptamana o sa decid ce sa imi cumpar ca atunci o sa am si suma necesara si o sa te anunt si pe tine (adinaa). Eu as merge pe Fuji pentru ca Nikon mi se pare ca nu are acceiasi calitate la lentile. Mai cercetez.

| AdinaA11 a răspuns:

Eu tot la cele 2 aparate sunt nehotarata! Este adevarat ca Fujifilm-ul are un Zoom mai bun...dar Nikon-ul este mai cunoscut si am vazut ca este din ce in ce mai cumparat! Eu spun Nikon! BAFTA!

| Adriana_Ciornei_1990 a răspuns:

In caz ca nu ti-ai gasit un aparat am un FujiFilm FinePix S3400 daca te intereseaza