| XLittleGirlX a întrebat:

Vreau sa imi creez si eu un blog al meu, ma pueti ajuta? daca stiti niste site-uri pentru a face un blog sa imi spunetikisskiss

Răspuns Câştigător
| timis2009 a răspuns:

Eu zic sasi faci sit e mai fain www.ucoz.net poti lucra si html uplodezi muzica, filme le pui pe sit tot ce vrei tu are si designurii frumose da-mi mesaj pe raylove20tm daca nu sti cum sa-l faci

6 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca wordpress-ul ar fi cel mai indicat pentru tine. Are si traducere in romana deci o sa iti fie foarte usor sa iti scrii articolele si sa iti personalizezi blog-ul dupa ce incepi sa cunosti cat de cat platforma.
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| Minks a răspuns:

Wordpress.com

| DoarImpreuna a răspuns:

Daca vrei pe wordpress te ajut eu. Sunt si altele dar din experienta iti sugerez sa alegi wordpress.

| larousee a răspuns:

Daca vrei sa te aezi mai mult pe poze iti recomand www.tumblr.com e un site complex si pentru text, poze, video
incearca si www.blogspot.com sau www.wordpress.com

| XLittleGirlX explică:

Stiu si eu un site de facut un blog dar mai vreau niste site-uri! blogger.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un comment aici si ne vom ocupa de trafficul tau http://trafic-exchange.blogspot.com/......l-tau.html