| ZzZzZzZz a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de craciun o pereche de casti Razer Orca.
Vreau niste pareri, poate stiti niste casti mai bune si daca da ziceti de ce.

Multumesc anticipat happy.

Răspuns Câştigător
| Madrill a răspuns:

Daca vrei casti pentru gamig eu zic sa folosesti razer megalodon dar sunt cam piperate la pret astea. Eu pentru gaming am E-Blue Mazer Type-X.
Daca vrei ceva sa asculti muzica la mp3 player, ipod sau telefon incearca Zalman ZM-RS6F. Nu te incurca cu serioux sau a4tech ca nu au durabilitate prea mare. Vreau sa zic dupa o perioada de sa zicem 4 5 luni de utilizare nu se mai aud asa cum se auzeau cand le-ai cumparat. Dar nu folosi casti de tipul in ear ca iti strici timpanele.

| ZzZzZzZz explică (pentru Madrill):

Mersi pentru raspuns!, o sa ma mai gandesc ce aleg intre Razer Orca si E-Blue Mazer Type-X, imi plac ledurile la Mazer dar calitatea sunetului e mai buna la Razer.
Oricum o sa ma mai gandesc.; D

4 răspunsuri:
| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/casti-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| deepinlovewithyou a răspuns:

Varul meu are o pereche de casti Roccat Kave Solid 5.1, si este foarte foarte multumit de ele.
Iti las aici un link sa iti dai cu parerea : http://www.shop4pc.ro/casti-roccat-kave-solid-51-p-20284.html

| Cataliciiii a răspuns:

Beats sunt cele mai bune casti