| bobytza1234 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar noul telefon HTC Cha Cha de la orange sau vodafone si nu prea stiu cat costa la liber nu la abonament.Cine imi spune pretul si daca telefonul e bun ofer funda si vot rapid plizzz!

Răspuns Câştigător
| EllaEva a răspuns:

HTC Cha Cha -- da este bun. eu am avut si am fost foarte multumita de el merita bani insa l-am uitat pe bancheta in taxi asa ca mi-am luat un HTC senzation de la Vodafone. te sfatuiesc sa il iei de la Orange ca eu cu Vodafone am avut multe istorii neplacute ( m-am trezist cu cost 62 de euro degeaba ) Telefonul este in valoare de 257. 62euro.

1 răspuns: