| Georgian_Claudiu_1992 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta (android) pe care sa o folosesc pe post de GPS in masina.

Intrebarea este: se poate fara wifi? vanzatoarea mi-a explicat ca pot face asta activand modul flight sau airplane mode cum i se spune.+ nu stiu ce aplicatie. vorbinu-mi in alta limba nu am inteles chiar bine

Răspuns Câştigător
| Katalyn96 a răspuns:

Daca activezi modul airplane, nu mai ai niciun fel de semnal...deoarece este modul pe care il folosesti cand te aflii in avion..Cat despre gps, va merge fara wireless doar daca are receptor de semnal gpshappy
Funda?big grin

| Georgian_Claudiu_1992 explică (pentru Katalyn96):

Iti dau funda, iti si multumesc, dar nu stiu cum sa dau funda. e prima intrebare

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Wtflaughing vanzatoarea aia e putin pe langa. daca pui pe modul airplane, nu mai ai nici wifi, nici semanl gps sau gsm. Tableta trebuie sa aiba pritnre specificatii gps/agps.

| Georgian_Claudiu_1992 explică (pentru sltlp):

Atunci modul airplane la ce e bun?

| sltlp a răspuns (pentru Georgian_Claudiu_1992):

Airplane a fost creat pentru a fi folosit in aon, unde cica orice inteferenta radio poate distruge echipamentul si te poti pabusi...blabla, dar nu e asa, insa de asta a fost facut, pentru a fi folist in avion, sau in spitale, unde sunt echipamente speciale.