| emmastone1 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar ori un ipad ori un iphone dar nu stiu ce sa aleg.Voi ce ati alege intre astea doua?

Răspuns Câştigător
| VictoriaVikky a răspuns:

Pai nu stiu si eu a trebuit sa aleg intre cele doua si am ales Ipad.
Ipad are si parti bune dar si rele ca nu poti suna dar poti sa te uiti la filme vezi totul mai mare (etc).
Iphone are ecranul mai mic si na zici ca e mai mic, nu stiu cu sa explic.
Deci daca vrei si sa suni iti iei Iphone.
Daca nu vrei sa suni iti iei Ipad (adica daca nu te intereseaza asa mult de sunat sa vorbesti).
Daca vrei sa si suni si etc iti iei o tableta Samsung care este foarte buna are sora mea mai mare.
Sper ca te-am ajutat.

| emmastone1 explică (pentru VictoriaVikky):

M-am gandit si la tableta Samsung sa stii, dar inca sunt nehotarata... dupa ce imi dau seama daca vreau telefon sau tableta si daca aleg tableta, o sa ma gandesc daca vreau ipad sau de la Samsung laughing)

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai depinde de ce ai nevoie: de un telefon sau de o tableta

| emmastone1 explică (pentru al3xander):

Pai nu am neaparata nevoie de nici una laughing, dar nu ma pot hotara, stiu ca ipad-ul e mai bun decat un iphone(si pentru filme etc.), dar de pe ipad nu poti vb la telefon si ma rog nu e atat de accesibil ca si iphone-ul, dar pur si simplu nu ma pot hotara!

| al3xander a răspuns (pentru emmastone1):

Nu stiu ce sa zic: ai un telefon bun? daca da atunci iti recomand sa-ti iei un ipad. daca nu iti recomand sa-ti iei un iphone. oricum sincer nu inteleg de ce vrei neaparat de la Apple: doar marca sunt de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cred ca telefonul este mai util decat o tableta dar daca doresti un telefon Iti recomand Samsung galaxy 3 sau 2. este cea mai buna alegere! In comparatie cu iphone este mai bun Samsung. sper ca am ajutat! :]

| emmastone1 explică (pentru anonim_4396):

Da stiu ca e mai bun Samsung, problema e ca majoritatea persoanelor cu care vb sunt pe iphone si exista o aplicatie pe care daca o instalezi poti sa trmiti mesaje gratuit de pe iphone pe iphone...cam de asta as vrea telefonul, dar imi sta capul si la tableta pentru ca ma gandesc ca se vad filmele si jocurile mai bine laughing