| Meli34 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefon Samsung, roz cu touch screen, dar sa nu fie mai mult de 3 milioane jumate, maxim 4. Ce imi recomandati? Daca aveti si voi, sau stiti, puteti sa imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| xDeyaDeeAx a răspuns:

Eu am Samsung Star s5230 la Fleur (e mai mult rosu-roz)
http://www.dc-shop.ro/index.php?main_page=product_info&products_id=62897 aici e cu aprox 300 lei. Eu l-am luat cu 403

| Meli34 explică (pentru xDeyaDeeAx):

De unde pot sa il cumpar, daca nu te superi? Din magazinele Orange?

3 răspunsuri:
| carmen_4289 a răspuns:

Pai eu am Samsung C330K insa nu e cine stie ce...are internet si din asteabig grin

| Azeℓℓe a răspuns:

Samsung star s5230 happy