Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat foto profesional.Ce imi recomandati? Care sunt mai bune? Si la un pret acceptabil.

4 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......gitale~pg3 aici pe Shopmania gasesti orice, de la cel mai mare pret la cel mai mic (doar trebuie sa setezi sa-ti apara in ordinea preturilor crescatoare)

| iuuliia a răspuns (pentru Vio199):

Intrebarea mea principala era de fapt care sunt mai bune happy.M-am uitat acolo si am gasit destule la un pret acceptabil dar nu stiu cat de bune sunt.

| FoarteTareFrate a răspuns:

Canon,Nikon mi se par bune si nu foarte greu de folosit. Detin un Nikon D5100 si face treaba foaaarte buna. Din aceeasi serie foarte bun este si D3200. Evident sunt modele mai bune dar cred ca nu vrei sa sari de 100 de lei. Cand am luat eu aparatul era mai scump acum cred ca il gasesti si la 18-20 de milioane.

| Meandyou99 a răspuns:

Cel mai bun e Kodak. Iti va folosi. Funda!