| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop ce imi recomandati, buget 2200lei.mersi

Răspuns Câştigător
| Jhonny18Villa a răspuns:

Acer Aspire 5738ZG...Ma e extraordinarwinking

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

La bugetul ala nu are rost sa mai iei ceva din seria core2duo
Iti recomand asta:
http://www.pcgarage.ro/......nux-black/
E bazat pe noul procesor i3 de la Intel construit pe 32 nanometrii (cu cat mai putin cu atat mai bine) => mai rece, consuma mai putin => durata mai mare a bateriei.

| ronin33dan a răspuns:

Carefour are oferta la un laptop cu diagonala de 15" superb la vreo 15 mil! Succes!

| Minks a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/

Procesor ok, 2gb ram, display led.

| m5789932 a răspuns:

E foarte buna propunerea lui KGS, cu acel laptop de la PcGarge!
SIngurul incovenient este hdd-ul care are doar 5400rpm, dar il schimbi tu, cu altul care sa aiba macar 7200rpm.

| m5789932 a răspuns:

Dupa ce m-am itat putin, pe net, e foarte bun acel procesor core 2 duo, cu 2 nuclee, si multe tehnologii implementate, plus ca e construit pe 45 de nanometrii. Sa nu mai spun si faptul ca are si un pret accesibil. Deci cumpara-l cu incredere acel laptop: Toshiba Satellite Pro C660-10J

| mihaibrasov a răspuns:

Dell Inspiron cam orice model. sunt foarte bune.

| ITistii a răspuns:

Buna. Am vrut sa venim in intampinarea ta si a altora care au aceeasi problema si anume, achzitionarea unui laptop, avand la dispozitie un buget fix. Astfel ca, in emisiunea noastra de aseara am abordat alaturi de directoul eMag tocmai aceasta tema. Te invitam sa urmaresti emisiunea la http://bit.ly/gyi64x

| Adetomi27 a răspuns:

Netbook Acer. Se gaseste la Cosmote cu abonament la 4 mil jumate. E f bun deoarece ai si net big grin
Funda? Pls... ca am putine

| Rayenbow a răspuns:

Parerea mea e ca cele mai bune sunt HP-urile