| maniacutz2003 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un miner de bitcoin. Cum sta treaba cu el, cum funcționează?

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu mai e rentabil.
Am ajutat pe cineva sa demoleze 300 calculatoare ca dadea pe chirie si aerul conditionat cam cat castiga.asa ca nu e rentabil cu un calculator
Acum trebuie sa fii angajat la o institutie sa furi curentul ca si angajat sa ai o camera moca de la eu sa nu te coste nici curentul nici aerul conditionat nici spariul doar asa mai merita cand furi mult de la stat ca sa faci tu un moc nimic

| maniacutz2003 explică (pentru RxTx):

Nu as da bani nici pe curent nici le nimic doar pe acei mineri, cam cât produce unul pe lună

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai aparut cativa ani prea tarziu pentru minat btc

| raMLesS a răspuns (pentru bookofknowledge):

Pi e fix o p***, o pierdere de timp, nu o sa aiba niciodata valoare reala, nu o sa ajunga nici la 0. 00001 centi moneda.

| ZiKDavidZiK a răspuns (pentru bookofknowledge):

Esti vai de mama ta, auzi la el mii de procesare, se vede ca nu stii nimic despre minat.