| lucigabi a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nokia asha 311 si nu sunt foarte sigur de calitatea acestuia! imi poate da cineva niste detalii despre telefon?

Răspuns Câştigător
| xXSpikeXx a răspuns:

Salut lucigabi!
Iti recomand sa NU il iei. Depinde in ce domeniu vrei sa il utilizezi.
Daca vrei sa il utilizezi in gaming :are doar cateva jocuri gen sudoku sau tetris si nfs run jocuri pe care le folosesti numai de la EA GAMES sunt disponibile pentru asa 311
Muzica:Se aude destul de bine.
Ecranul este c-am mic si se misca cu putin lag daca ai bateria descarcata.
Apropo de batterie :Tine foarte putin.
Dar depinde de tine, de gusturile tale.
Eu mi-am Achizitionat acum o saptamana{FARA LAUDA} un Samsung Galaxy mini 2 si sunt foarte multumit de el datorita sistemului de operare Android versiunea 2.3 SAU ceva mai mare un Nokia ASHA 302 tot din gama Asha :are wifi deci poti sa te bucuri de internet gretuit are un difuzor foarte puternic si tastatura Full Qwerty.Tu alegi.{in locul tau as alege Galaxy mini 2:deoarece are android[poti sa faci ce vrei pe android] un stil dragut si se misca repede. Bafta

| lucigabi explică (pentru xXSpikeXx):

Ms mult frate!

| xXSpikeXx a răspuns (pentru lucigabi):

Cu placere

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Raportul calitate pret pentru acest telefon este foarte bun. Totusi, nu este cea mai buna varianta la banii acestia.

Eu unul ti-as recomanda acest Samsung: http://bit.ly/109Lc1x

Detalii despre telefon:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila