| sckymosul17 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung galaxy s2 de pe pccommerce.ro. De unde sa stiu daca este de incredere site-ul si nu imi iau teapa? De exemplu sa imi vina coletul si sa gasesc probleme.

4 răspunsuri:
| AnonimusGate a răspuns:

Mai bine ia-ti din magazin iti spun nu merita riscul prea multi bani in joc sa nu ai incredere pot fi piratate
FUNDA

| sltlp a răspuns (pentru AnonimusGate):

Nici nu stii ce inseamna pirarat. nu mai raspunde, ok?

| onlym3 a răspuns:

Iti recomand vanzari-gsm.ro (au acelasi pret de pe siteul specificat de tine) si sunt de incredere,primesti produsul sigilat+garantie+primesti telefonul prin curieri si ai posibilitatea sa desfaci pachetul, sa verifici telefonul si abia dupa aia platesti.
Nu iti lua de pe eMAG ca sunt prea hoti, umfla preturile exagerat de mult, cel putin la unele chestii, uneori e convenabil sa cumperi de la ei.

| Cambridges a răspuns:

Pai eu iti spun sa-ti iei de pe eMAG ila e site super ca am luat si eu de pe ila.