| butterfly14_8069 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon cu tastatura qwerty pe care sa mearga netu foarte repede si sa coste pana in 600 de lei. ce imi recomandati? (prefer samsung si nokia)

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna butterfly. Ti-as recomanda un smartphone, dar la pretul acesta e greu sa gasesti unul OK cu tastatura QWERTY. Urmand doleantele tale, iti recomand Samsung S 5330 Wave. Are si touhscreen, si ecranul e cat telefonul (deci e mai placut la navigare, si se deschide pe lateral unde ai tastatura QWERTY mare. A doua optiune ar fi Nokia C3 care se descurca minunat de cand a aparut, si e foarte laudat. Ai aici ambele telefoane si cateva in plus: http://goo.gl/Cxqd7
Succes;)

4 răspunsuri:
| stephanny a răspuns:

Nokia c3-00 are si wlan si merge superbine, te tine si bateria destul.

| Serafir a răspuns:

Sony vivaz pro

| 2dor4 a răspuns:

Nokia c3

| simo99 a răspuns:

Nokia c3? sau Nokia x3 doar ca nu are tastatura qwerty, are touchscreen...