| Bittersweet07 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu vreau sa fiu dezamagita de el, momentan am un samsung star si mi se pare plictisitor
As vrea un telefon cu sistem android si camera de 3 sau 5MP... dar sa nu depaseasca suma de 1200 lei, nu vreau sa dau bani aiurea pentru un telefon
Ce telefoan mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| vlad_4846 a răspuns:

Lasa Nokia cu symbianul lor si HTC-urile cu windows 7. cele cu android sunt marfa dar scumpe

pana in 800 lei sunt LG optimus chic.LG optimus one apoi Samsung galaxy gio, fit sau mini tot pana in 700 lei

toate au net, android2.1 sau 2.2 si camera de 3 mpx

apoi mai e un smartphone super pe care o sa m-il cumpar si eu

Samsung galazy ace.cu camera de 5 mpx cu blitz, android 2.2 o groaza de functii si aplicatii.net de 7.2 Mbps, etc

e super

uite preturi aici. personal iti recomand telefonultau.eu.

http://www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_id=407260&asc=1

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

CE zici de Nokia N8? camera de 12 mp, filmare HD, etc, etc!

| vlad_4846 a răspuns:

Preturile difera f putin ina nu te arunca asupra celor mai mari si sa nu ti fie frica sa cumperi de la cei ce practica preturi mici.

| pitbull60 a răspuns:

Daca vrei un telefon cu sistem de operare Android, la un pret aproape in jumatate, dar foarte bun iti recomand LG P500 Optimus One.Ai tot ce vrei pe el!

| Eusuntaici a răspuns:

Samsung galaxy mini, Samsung galaxy s II, Nokia C5-03, Nokia N8, Nokia x6 sau de ce nu? Un iphone

Sper sa iti placa! :*

| Seby484 a răspuns:

TELEFOANELE HTC...sunt cam 900-1100.lei.deci te incadrezi in 1200lei au android camera de 5MPhappy.le gasesti mai ieftin la EMAG(magazin online)la cosmote,Vodafone,Orange, altex, flanco.etc sunt cam scumpe la EMAG sunt super ieftinehappy