| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon mai smecher sa zic mai cu de toate si nu stiu ce tel sa imi iau as vrea un iphone4 dar nu stiu despre el nimic. ce stiti despre el e bun, e fain? sau mai ziceti-mi si voi ce tel mai stiti din astea mai avansate...

10 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Eu nu recomand, nu mi se par cine stie ce telefoane IPhone.
Personal recomand un Nokia N8 sau Samsung Galaxy II
Sunt cele mai tari telefoane momentan.
N8 cel putin e genial, are absolut tot ce vrei
Filmeaza HD, scoate poze noaptea mai bine decat un aparat foto.

| nikol a răspuns:

M-ar interesa si de la Nokia ca de la saamsung nu prea vreau ca se stica repede ca daca vreau un tel vreau unul bun.

| AleD a răspuns:

E bun si e fain.sau poti Samsung galaxy, Nokia c6, etcwinking

| DerFinne a răspuns:

Nokia 5800 XpressMusiceste un telefon excelent am eu unul si arata asahttp://www.google.ro/......tp?/imgres

| ciuly4u a răspuns:

Samsung galaxy s 2 este dupa parerea mea o optiune mai buna decat iphne 4.

| Dany_9065 a răspuns:

Acum depinde si ce vrei sa faci cu telefonul.
Eu am Samsung Galaxy S II. l-am luat ca aveam nevoie de GPS, mp3 si WiFi.Eu calatoresc si mult.Nu ma interesa camera foto pe care o are de 8Mpx.Video Full HD, jocuri, etc. Astea le am separat mult mai bune...
Nu stiu de ce toata lumea trage sa cumpere iphone 4.Sunt o gramada de telefoane mai bune pe piata.
Daca 80% din populatie de ex.mananca un fel de mancare nu inseamna ca si tu trebuie sa o faciwinking. Poate nici nu iti place...si doar ca auzi ca are x si y, tu de ce sa nu ai!? happy.

Mai bine gandeste-te daca ai nevoie intr-adevar de asa ceva happy

| TorenT a răspuns:

Iphone 4 e cea mai buna optiune. Poate face poze foarte faine, filmeaza HD( calitate excelenta ). Are aplicatii super faine. E structurat foarte bine si e ca si un mini calculator. De asemenea prinde internetu foarte bine si poate intra f usor pe mail, mess, facebook, hi5 etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca noul modul spatial fwturonkur 3000 e de 3000 de ori mai tare ca iphone
face cafea iti da puteri de scorpion alpinist balerin betonist si trompist pupincurist
are "blutooth" poti comunica cu obama in secret
are gps iti gaseste fiecare fir de apr din cap oriunde ai merge...laughing
iti face masaj la creieru tau neted... ajuta la coagularea urinei cu saliva pffuuu
multee
face operatii pe rinichi in timp ce poti asculta muzica
ce sa imi cumparati unu
n-o sa regreti...e cam 1 leu si iti vine acasa intr-o secunda...

| deathword24 a răspuns:

Daca nu conteaza asa de mult pentru tine sa te dai mare, as spune ca ar merita sa iti iei un Samsung galaxy s 2, care da, copiaza iPhone. Are camera de 8 begapixeli cu blitz dual, procesor dual-core, sinstemul de operare android(imi scapa acum ce versiune) Memoria de 16 sau 32 de GB. Daca vrei mai multe, http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php. Si ca sa iti raspund la intrebare, iphone 4 e un telefon f bun, si pretul o reflecta foarte bine. Personal, singura lui problema este iTunes unde trebuie sa pletesti aproape orice...

| IoanaBravo a răspuns:

Iphone-ul 4 este foarte bun ca soft-uri, dar are un stil foarte elgant si trebuie sa ai mare grija cu el. Daca vrei ceva mai jucaus poti lua Blackberry curve sau modele noi de Samsung, foarte dragute cu de toate happy