| ByAnCaPySy2001 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Nokia Lumia 620. Este bun telefonul? Este bun sistemul de operare Windows pe telefon? ce telefon imi recomandati care sa ajunga pana in 10.000 lei? cu sitem de operare windows sau android...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Samsung ativ s. http://telefonultau.eu/......Folie.html

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nokia lumia 925. eu am avut ocazia sa il probez si merge mai rapid decat galaxy s4. windows phone e mai rapid decat android folosind un procesador mai mic.

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Daca vrei un telefon bun eati un Samsung galaxi s 4 de 9149 lei eu am asa telefon foarte bun mai bun decit iphone

| qElena a răspuns:

Sora mea are Nokia Lumia 520 și este foarte genial.
Este rapid. Eu zic să ți-l iei.

Fundiță? :**