| CosminCSM00 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Xbox 360 Slim modat LT cu toate accesoriile, 5 jocuri originale si un joc piratat in valoare de 700 de lei si nu stiu daca se merita. Ma tenteaza pentru ca este varianta slim si este din 2011.
Vreau niste pareri rapid!
Funda!

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Da, poti sa-l iei. Sa ai grija sa nu fie banat pe Xbox Live.

| CosminCSM00 explică (pentru OctaLoL):

Baiatul mi-a zis ca nu a intrat niciodata pe internet, deci cred ca nu este banat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama 700 de lei ii foarte ieftin dar la pretu asta trebuie sa aiba probleme. Dar merita